Get Adobe Flash player

Konkurs wokalny „Wygraj szansę”

W dniu 07 marca 2014 roku w  ZPO w Wąsewie odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Wygraj szansę”. Pod takim właśnie hasłem znany jest projekt dydaktyczno - kulturalny skierowany do uzdolnionych artystycznie młodych ludzi, a organizowany w ramach przedsięwzięcia „Trzeźwość na co dzień” pod patronatem Agencji Telewizyjno Estradowej TV MEDIA z Łodzi.

Głównym celem konkursu jest odkrywanie oraz promocja talentów artystycznych dzieci i młodzieży zwłaszcza z ośrodków wiejskich i małych miast.
W  eliminacjach gminnych wzięło udział pięć pięknie śpiewających dziewcząt: Wiktoria Podrażka i Julia Masłowska z PSP w Brudkach Starych przygotowane przez  panią Hannę Masłowską, Natalia Skoczeń z PSP w Rząśniku Włościańskim ćwicząca pod okiem pani Barbary Zadrogi oraz Karolina Kowalczyk i Alicja Brzostek z ZPO w Wąsewie, których trenerem wokalnym jest pani Agnieszka Godlewska.
Wszystkie wokalistki zaprezentowały się wspaniale, udowadniając, że mają wielki talent. Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Małgorzaty Wójcickiej nauczyciela muzyki w Publicznym Gimnazjum w Wąsewie podjęła decyzję, iż to Karolina Kowalczyk będzie  reprezentantką gminy Wąsewo i pojedzie na eliminacje regionalne Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Wygraj szansę” do Ostrołęki.

W eliminacjach regionalnych, które odbyły się 25 marca 2014 roku Karolina zajęła bardzo wysokie II miejsce. Zachwyciła jury wykonaniem piosenki z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej pt. "Czas nas uczy pogody". W nagrodę otrzymała pamiątkowy dyplom, tablet, a także została wpisana w rejestr Banku Dzieci Utalentowanych.

Karolinie gratulujemy zdobytego miejsca a pani Agnieszce Godlewskiej znakomitego przygotowania uczennicy do tego konkursu, jednocześnie życząc jak największych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Do pobrania:

- pismo Agencji Telewizyjno Estradowej TV MEDIA

Konkurs wokalny „Wygraj szansę” Konkurs wokalny „Wygraj szansę”

Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY