Get Adobe Flash player

Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie

Po raz czwarty w Wyszkowie odbyło się „Wiosenne Spotkanie z Wojskiem. Impreza tradycyjnie organizowana jest w pierwszy dzień wiosny będące jednocześnie świętem wagarowiczów.

Dla uczniów i ich opiekunów to doskonała okazja, by atrakcyjnie i z pożytkiem spędzić dzień. Jednostki, szkoły średnie i wyższe o profilu wojskowym i podobnych prezentowały swoją ofertę i umiejętności obecnie kształcących się w tych placówkach. W hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można było oglądać umundurowanie, sprzęt, zabrać ulotki, informatory, uzyskać informacje od wystawców itd. Wiele elementów wojskowego wyposażenia można było dotknąć, przymierzyć, wypróbować, jak chociażby założyć maski, wsiąść do samochodów, wycelować z broni. Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Wąsewie pod opieką p. Wojciecha Pawłowskiego również uczestniczyli w spotkaniu z wojskiem i byli z tego tytułu bardzo zadowoleni.

Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie Wiosenne spotkanie z wojskiem w Wyszkowie

Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY