Get Adobe Flash player

SpoKREWnieni służbą

W związku z przypadającym na dzień 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej organizuje zbiórkę krwi w ramach akcji pod nazwą „spoKREWnieni służbą".

Mając na uwadze szczytny cel jaki przyświeca honorowemu krwiodawstwu zwracamy się w z uprzejmą prośbą o aktywne włączenie się w powyższą akcję strażaków-członków ochotniczych straży pożarnych oraz inne osoby, które wyrażają chęć wzięcia w niej udziału.

Planowanym miejscem przeprowadzenia zbiórki jest Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Ostrowi Mazowieckiej mieszcząca się przy ul. Sikorskiego 3 i w zależności od ilości chętnych może odbyć się w dniach 12 i 26 marca br.

Zamiar uczestnictwa należy zgłosić do dnia 5 marca drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając imię i nazwisko oraz jeden z ww. terminów, w którym osoba deklaruje swój udział.

Bliższych informacji w przedmiotowej sprawie udziela mł. bryg. Leszek Falbowski pod numerem telefonu (29) 746-32-14 lub 608-838-435.

Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY