Get Adobe Flash player

Biblioteka

Zapraszamy na Pierwszą Wąsewska "Noc Bibliotek"

10 czerwca 2018 roku (niedziela) od godz. 17.00 do 22.00 Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie i Urząd Gminy Wąsewo zapraszają na NOC BIBLIOTEK połączoną z obchodami 2 urodzin Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie.

 

W naszej bibliotece będzie się działo ...

Trzy wnioski złożone przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wąsewie do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programów "Partnerstwo dla książki" i "Promocja czytelnictwa" zostały pozytywnie rozpatrzone. W ramach projektów będziemy realizowali szereg ciekawych wydarzeń promujących czytelnictwo m.in.: spotkania autorskie z popularnymi autorami, happeningi czytelnicze, imprezy plenerowe i inne.

Więcej…

 

PODZIĘKOWAŃ CIĄG DALSZY ...

Kolejne osoby przekazały książki do naszej biblioteki. Bardzo serdeczne podziękowania kierujemy do osób, które anonimowo przekazały: jedna 43 tytuły, a druga osoba 12 tytułów.

Więcej…

 

Spotkanie w Bibliotece - 18.05.2018

18 maja odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie kolejne ciekawe spotkanie z przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej AVIVA Ewa Pędzich-Ościłowska  oraz kreatorką wizerunku Elżbietą Lepianką.

Więcej…

 

Rozstrzygnięcie konkursu za miesiąc KWIECIEŃ 2018

W ramach Konkursu na Czytelnika Roku 2018 oraz Czytającą Rodzinę wyróżnienie tytułem CZYTELNIKA MIESIĄCA – KWIETNIA 2018, zdobył Mateusz Michalski, natomiast tytuł CZYTAJĄCA RODZINA zdobyli Pani Aneta Michalska i Mateusz Michalski.

Więcej…

 

ODDAJ GŁOS NA KSIĄŻKĘ "TOAST NA PROGU"

Warszawska Premiera Literacka prowadzi Plebiscyt na książkę 2017 roku. Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zachęca do oddania głosu na książkę "TOAST NA PROGU" - książkę miesiąca - listopada autorstwa prof. Andrzeja Mencwela, który jest związany z naszą małą ojczyzną. Nominowana opowieść była inspirowana życiem zmarłego przyjaciela autora i Jego sąsiadów – mieszkańców Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

RODO - Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).

Więcej…

 

Spotkanie "Profilaktyka i koszty leczenia choroby nowotworowej w Polsce"

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza na ciekawe spotkanie. Zapewniamy miłą atmosferę. Do zobaczenia.

 

Podziękowanie

Miło mi poinformować, że w ramach akcji „Podaruj książkę bibliotece” mamy pierwszego darczyńcę! Składamy serdeczne podziękowanie Panu Maciejowi Zalewskiemu za przekazane w darze, 142 książki do naszej Biblioteki. Bardzo sobie cenimy ten odruch serca. Przekazane woluminy zostaną zagospodarowane zgodnie z potrzebami naszej Biblioteki i na pewno ucieszą czytelników. Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do naśladowania.


Z wyrazami wdzięczności

Czytelnicy, użytkownicy i pracownicy Biblioteki

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY