Get Adobe Flash player

Biblioteka

Rozstrzygnięcie konkursu za miesiąc KWIECIEŃ 2018

W ramach Konkursu na Czytelnika Roku 2018 oraz Czytającą Rodzinę wyróżnienie tytułem CZYTELNIKA MIESIĄCA – KWIETNIA 2018, zdobył Mateusz Michalski, natomiast tytuł CZYTAJĄCA RODZINA zdobyli Pani Aneta Michalska i Mateusz Michalski.

Więcej…

 

ODDAJ GŁOS NA KSIĄŻKĘ "TOAST NA PROGU"

Warszawska Premiera Literacka prowadzi Plebiscyt na książkę 2017 roku. Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zachęca do oddania głosu na książkę "TOAST NA PROGU" - książkę miesiąca - listopada autorstwa prof. Andrzeja Mencwela, który jest związany z naszą małą ojczyzną. Nominowana opowieść była inspirowana życiem zmarłego przyjaciela autora i Jego sąsiadów – mieszkańców Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

RODO - Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).

Więcej…

 

Spotkanie "Profilaktyka i koszty leczenia choroby nowotworowej w Polsce"

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza na ciekawe spotkanie. Zapewniamy miłą atmosferę. Do zobaczenia.

 

Podziękowanie

Miło mi poinformować, że w ramach akcji „Podaruj książkę bibliotece” mamy pierwszego darczyńcę! Składamy serdeczne podziękowanie Panu Maciejowi Zalewskiemu za przekazane w darze, 142 książki do naszej Biblioteki. Bardzo sobie cenimy ten odruch serca. Przekazane woluminy zostaną zagospodarowane zgodnie z potrzebami naszej Biblioteki i na pewno ucieszą czytelników. Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do naśladowania.


Z wyrazami wdzięczności

Czytelnicy, użytkownicy i pracownicy Biblioteki

Więcej…

 

Podaruj książkę bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie, z okazji  Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) zaprasza do wzięcia udziału w 1. edycji akcji "Podaruj książkę bibliotece".

KUPIŁEŚ – PRZECZYTAŁEŚ - PRZEKAŻ BIBLIOTECE.

Więcej…

 

Konkurs na czytelnika roku 2017 - rozstrzygnięty

27 marca br. został podsumowany i rozstrzygnięty konkurs na “Czytelnika Roku 2017”, który trwał od 01.03.2017 r. do 31.12.2017 r. Skierowany był do czytelników biblioteki i polegał na przeczytaniu jak największej liczby książek wypożyczonych z biblioteki. Głównym zadaniem konkursu było popularyzowanie czytelnictwa w lokalnym środowisku oraz motywowanie do częstszego odwiedzania biblioteki. Laureatów wybrano w 3 kategoriach.

Więcej…

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza do udziału w konkursie na "Najlepszego Czytelnika 2018" i "Czytająca rodzina"

Czytać warto z wielu powodów, a wąsewska Gminna Biblioteka Publiczna dorzuca jeszcze jeden – najlepsi czytelnicy i czytające rodziny otrzymają wartościowe nagrody. Właśnie rozpoczęła się II edycja konkursu „Najlepszy Czytelnik 2018" i "Czytająca rodzina".

Szczegóły w Regulaminie

 

Obchody Światowego Dnia Teatru w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie

27 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprosiła najmłodszych mieszkańców gminy Wąsewo na spektakl teatralny pt. "Zajęcza chatka" w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART z Krakowa.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

PROJEKTY

BW i EA

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY