Get Adobe Flash player

Biblioteka

Dzień Kobiet - w bibliotece

8 MARCA obchodzimy Dzień Kobiet, święto o którym nie możemy zapomnieć. Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do biblioteki. Specjalnie dla naszych Pań przygotowana jest wystawa „Bądź piękna nie tylko w Dniu Kobiet”, na której znajduje się literatura dotycząca pielęgnacji, makijażu i zdrowego stylu życia.

Mamy nadzieję, że poradniki pomogą Paniom jeszcze piękniej wyglądać w nadchodzące wiosenne dni. W dniu 8 marca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie czekają na wszystkie Czytelniczki niespodzianki. ZAPRASZAMY.

 

Wyjazd do kina

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie z okazji DNIA KOBIET zaprasza - nie tylko Panie - na wyjazd do Kina „OSTROVIA” w Ostrowi Mazowieckiej na film pt. "Porady na zdrady". Wyjazd - 15 marca 2017 roku (środa) ok. godz. 16.20 sprzed budynku Urzędu Gminy Wąsewo. Cena biletu do kina 12 złotych, transport zapewnia organizator. Wśród uczestniczek zostanie rozlosowana nagroda – niespodzianka.

Więcej…

 

Ferie zimowe w Bibliotece

Zapraszamy do spędzenia zimowych ferii w Bibliotece: z książką na wesoło, na poważnie w sposób twórczy i kreatywny!

 

Podziękowania - Orszak Trzech Króli 2017

PODZIĘKOWANIA

Pierwszy Orszak Trzech Króli w Wąsewie przeżywaliśmy pod hasłem „DOBRO  I POKÓJ".
W imieniu jego inicjatorów: Prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi "SĄSIAD", Jadwigi Farat i Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie Marty Wójcik, organizatorów:  Stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich wsi Przedświt - Świtanki, Stowarzyszenia Przyszłość w Gminie Wąsewo,  Stowarzyszenia - Ziemia Wąsewska, Klubu Sportowego WĄSEWO, Stowarzyszenia „Łączmy Pokolenia”, Ochotniczych Straży Pożarnych pragniemy podziękować naszym partnerom - współorganizatorom: Urzędowi Gminy Wąsewo,  Parafii  Rzymskokatolickiej pw. Narodzenia NMP w Wąsewie,  szkołom z Wąsewa, Rząśnika Włościańskiego, Brudek Starych i Trynos-Osiedle, służbom porządkowym: Ochotniczym Strażom Pożarnym z terenu gminy Wąsewo oraz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej za czynne włączenie się w organizację Orszaku Trzech Króli w Wąsewie.

Więcej…

 

Gry planszowe w bibliotece

Wśród zbiorów książkowych oferowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wąsewie znajdziemy także gry planszowe. Z całą pewnością są przyjemnym spędzeniem czasu dla osób w każdym wieku.

Więcej…

 

Zyczenia Bożonarodzeniowe 2016

 

I Orszak Trzech Króli w Wąsewie

6 stycznia br. w uroczystość Objawienia Pańskiego zapraszamy do udziału w „Orszaku Trzech Króli”.  Zaproszenie jest skierowane do wszystkich: dzieci, dorosłych i starszych. Byłoby czymś pięknym i budującym, gdyby w Orszaku Trzech Króli brały udział  całe rodziny: rodzice, dzieci i dziadkowie. Tegorocznym hasłem Orszaku jest „POKÓJ I DOBRO”.

Więcej…

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie

ul. Zastawska 13

07-311 Wąsewo

tel. 29 645 80 00 w. 44

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zaproszenie na wyjazd do kina

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie i Gmina Wąsewo w dniu 21 października 2016 r. (piątek) organizuje wyjazd do OCK w Ostrołęce na film „WOŁYŃ”. Koszt związany z wyjazdem to jedynie cena biletu do kina w wysokości 20,00zł./osoba, przejazd autokarem finansowany przez Gminę Wąsewo. Zapisy i wpłaty trwają do 19 października 2016r. Liczba miejsc ograniczona (35 osób).

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY