Get Adobe Flash player

Gry planszowe w bibliotece

Wśród zbiorów książkowych oferowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wąsewie znajdziemy także gry planszowe. Z całą pewnością są przyjemnym spędzeniem czasu dla osób w każdym wieku.

Ale nie tylko, wytężają nasze szare komórki dzięki czemu poprawia się nasza koncentracja i pamięć. Większość z nich przeznaczona jest dla co najmniej trzech graczy co powoduje, że niezbędna jest interakcja międzyludzka, która w dzisiejszych czasach zaczyna zanikać. Jedno jest pewne ich różnorodność sprawia, że nikt nie czuje się wykluczony. Mamy więc planszówki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Proste i trochę bardziej skomplikowane. Sprawdzające wiedzę i logiczne myślenie, a także takie które wprowadzają nas w czas spędzony na wspaniałej umysłowej rozrywce. Zatem jeszcze w grudniu 2016r. zapraszamy do Biblioteki i wypożyczenia gier przez czytelników do domów.

Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece Gry planszowe w bibliotece

Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY