Get Adobe Flash player

Recital Katarzyny Żak za nami

Katarzyna Żak, aktorka filmowa i teatralna, artystka wszechstronnie uzdolniona w piątkowy andrzejkowy wieczór, wystąpiła z recitalem dla licznie zebranej publiczności.

Tego dnia nie było miejsca na jesienną chandrę, a to wszystko za sprawą niezwykle pozytywnej osobowości naszego gościa. Pani Kasia zaśpiewała piosenki najwybitniejszych polskich autorów tekstów: Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Piotra Bukartyka czy Magdy Czapińskiej. Mogliśmy usłyszeć utwory z płyty „Bardzo przyjemnie jest żyć”, niezwykle kobiecej, pełnej poczucia humoru, ale też z elementami nostalgii o przemijaniu i ułamkach sekund, kiedy zatrzymuje się wszechświat. Spotkanie przeplatały opowieści i anegdoty m.in. o słynnej roli Solejukowej w serialu „Ranczo”, o tym jak pracuje się z mężem czy początkach aktorskiej kariery. Po występie był czas na chwilę rozmowy z naszym gościem, pamiątkowe zdjęcia i porcję dobrej energii, której Pani Kasi nie brakuje. Organizatorem wydarzenia była Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie i Gmina Wąsewo.

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Spotkania w bibliotece” współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title)


Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY