Get Adobe Flash player

Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku

08 marca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie zapanował styl i wyszukany smak. Wszystko za sprawą Elżbiety Lepianka – doradcy wizerunku, trenerki, autorki niezliczonych programów szkoleniowych.

Na co dzień specjalizuje się w kreowaniu wizerunku nie tylko osób publicznych, czy pracowników korporacji ale każdego kto pragnie w swoim życiu zmiany. Doradza, szkoli i inspiruje do tego, by być najlepszą wersją samej siebie.Z pasją i charyzmą poprowadziła spotkanie zorganizowane w bibliotece dla naszych czytelniczek.  Jedna z uczestniczek spotkania nawet była gotowa na poddanie się metamorfozie.

Ogromne zainteresowanie i niezwykle pozytywny odbiór spotkania sprawiły, że Biblioteka będzie kontynuować tego typu przedsięwzięcia w przyszłości.

Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku Spotkanie z Elżbietą Lepianką - kreatorką wizerunku

Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY