Get Adobe Flash player

Zapraszamy uczestników projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Wąsewo” do udziału w konkursie

Gmina Wąsewo w ramach projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Wąsewo” organizuje konkurs pt.: „MÓJ UDZIAŁ w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Wąsewo.

Konkurs ma na celu włączenie uczestników do promowania Projektu, zademonstrowanie nabytych i rozwijanych w jego trakcie umiejętności oraz zaprezentowanie wykorzystywania w życiu codziennym komputera i Internetu.

Tematyka prac powinna nawiązywać do realizowanego przez Gminę Wąsewo projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gmin Wąsewo” oraz uwzględniać związane z nim zagadnienia np. sprzęt komputerowy, Internet, szkolenia komputerowe, informatyka, edukacja i nowe technologie itp. Prace powinny zawierać elementy graficzne identyfikujące projekt, wykorzystywać materiały promocyjne.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie drogą elektroniczną jednego pliku graficznego zapisanego w formacie z rozszerzeniem np. *.pdf *.ppt, *.odp *.pps nie większym niż 2,5 MB związanego z tematem konkursu „MÓJ UDZIAŁ w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Wąsewo” w terminie:

od dnia 17 listopada 2015 r. do dnia 15 grudnia 2015 r. do godz. 16:00 na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w tytule:  Konkurs pt. „MÓJ UDZIAŁ w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Wąsewo”.

Konkurs prowadzony jest zgodnie z REGULAMINEM konkursu pt. „MÓJ UDZIAŁ w projekcie „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Wąsewo”.

 

Do pobrania:

- regulamin konkursu

Do udziału w przedmiotowym konkursie zapraszamy

gospodarstwa domowe uczestników objętych projektem.

Biuro Projektu
„Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Wąsewo”

Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY