Get Adobe Flash player

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie

21 stycznia 2016r. uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle prowadzonej przez Stowarzyszenie Przyszłość w Gminie Wąsewo odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie.

Celem tej wizyty było zaprezentowanie przez uczniów z okazji Dnia Babci i Dziadka swojego przedstawienia. Młodzi artyści zostali już od progu serdecznie przyjęci. Babcie i dziadkowie z uśmiechem na twarzach i radością w sercach oglądali specjalnie dla nich przygotowany występ. Na koniec uczniowie złożyli życzenia wszystkim uczestnikom Dziennego Domu Pobytu „Senior – Wigor”. Babcie i dziadkowie zostali obdarowani kwiatami i słodkim upominkiem.

Dzienny Dom Pobytu „Senior – Wigor” w Wąsewie jest jednostką organizacyjną pomocy społecznej dziennego pobytu, działającą w formie jednostki budżetowej. Zapewnia ona wsparcie seniorom nieaktywnym zawodowo w wieku powyżej 60 roku życia. Zaspokojenie potrzeb towarzyskich, rekreacyjnych, kulturalnych jest jednym z zadań, które realizuje Dom Dziennego Pobytu.

Stowarzyszenie Przyszłość w Gminie Wąsewo podobnie jak Dzienny Dom Pobytu chętnie współpracuje z organizacjami społecznymi i pozarządowymi.

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trynosach – Osiedle odwiedzili Dzienny Dom Pobytu ”Senior – Wigor” w Wąsewie

Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY