Get Adobe Flash player

I Otwarty Turniej Szachowy „Wąsewska Wieża”

URZĄD GMINY WĄSEWO, STOWARZYSZENIE ZIEMIA WĄSEWSKA, KLUB SPORTOWY WĄSEWO zapraszają na I Otwarty Turniej Szachowy „Wąsewska Wieża” 25 lutego 2017 r. (sobota) Godzina 10:00. Więcej informacji na plakacie.
Do pobrania: regulamin turnieju

 

VI Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego

Urząd Gminy Wąsewo oraz Klub Sportowy Wąsewo zapraszają na VI Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego. Turniej odbędzie się dnia 11 lutego (sobota) 2017 roku o godzinie 1000 na hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Sezon piłkarski 2015/2016 drużyn KS Wąsewo zakończony

W sobotę 18 czerwca 2016 roku na boisku w Karolinowie odbył się ostatni mecz pierwszej drużyny KS Wąsewo. Graliśmy z drużyną Korona Karolinowo, która walczyła o utrzymanie się w Lidze.

Więcej…

 

I Turniej Tenisa Stołowego Samorzadowców Powiatu Ostrowskiego

I TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SAMORZĄDOWCÓW POWIATU OSTROWSKIEGO - Hala sportowa Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie 13 lutego 2016r. (sobota) godzina 1000.

Więcej…

 

VI Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Wąsewo - relacja

W dnia 23-24 styczeń 2016r. na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się VI Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Wąsewo. Do turnieju zgłosiło się osiem par znanych i osiągających wysokie wyniki zawodników z Ostrowi Mazowieckiej, Łomży oraz Ostrołęki.

Więcej…

 

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wąsewo 2016

Zapraszamy na Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wąsewo w ramach Grand Prix Wąsewo 2016. 31 stycznia 2016 godzina 9:00 Hala Sportowa Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie ul. Armii Krajowej 6.

Więcej…

 

Otwarty Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Wójta Gminy Wąsewo

Zapraszamy na Otwarty Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Wójta Gminy Wąsewo. Turniej odbędzie się dnia 06 lutego 2016 roku o godzinie 1000 na hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Sportowe Wąsewo 2016

Rozpoczynamy sportowo-rekreacyjny rok 2016 w Gminie Wąsewo. Urząd Gminy Wąsewo pragnie dotrzeć niemal do wszystkich grup wiekowych, dlatego staramy się przygotować ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od przedszkolaka do dziadka będzie można skorzystać z zajęć, które z początkiem roku ruszają na naszych obiektach.

Więcej…

 

Zajęcia z piłki nożnej dla chłopców w wieku 8-10 lat oraz 11-13 lat

Zapraszamy na zajęcia z piłki nożnej dla chłopców w wieku 8-10 lat oraz 11-13 lat. Zajęcie odbywają się w ramach treningów piłkarzy Klubu sportowego Wąsewo, którzy biorą udział w rozgrywkach ligowych. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie (w okresie zimowym), oraz na boisku Orlik (w okresie wiosenno-letnim).

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY