Get Adobe Flash player

Turniej Deblowy w Tenisa Ziemnego

ImageDnia 13 marca 2010r. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się turniej Deblowy w Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Wąsewo. Do turnieju zgłosiło się wiele par, które odnoszą znaczne sukcesy na wszelkiego rodzaju turniejach w naszym województwie. Pary deblowe rozlosowano do dwóch grup gdzie rywalizowano systemem "każdy z każdym".

Więcej…

 

Turniej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Eliminacje Między Powiatowe w Piłce Nożnej

ImageW dniu 11 października 2009r. na boisku Orlik 2012 przy ul. Szkolnej 1 w Wąsewie, odbył się turniej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Eliminacje Między Powiatowe w Piłce Nożnej Chłopców z Gimnazjum.

Więcej…

 

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej

ImageDnia 19 kwietnia 2009r. o godzinie 10:00 w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wąsewo.

W zawodach wzięło udział 10 drużyn, które rywalizowały w trzech grupach:

Więcej…

 

Zawody w Piłkę Siatkową

ImageDnia 24 marca 2009 roku w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbyły się zawody w ramach Młodzieżowych Igrzysk Szkół Podstawowych w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięły udział szkoły: PSP w Brudkach Starych, PSP w Rząśniku Włościańskim, PSP w Trynosach – Osiedle oraz PSP w Wąsewie, łącznie około 40 zawodników w dwóch kategoriach.

Więcej…

 

Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 22 marca 2009 roku w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wąsewo. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach:

Więcej…

 

Turniej Samorzadowców w Halową Piłkę Nożną

Samorządowcy grali o Puchar Starosty

ImageW sobotę 28 lutego w hali sportowej w Małkini Górnej rozegrano Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Starosty Ostrowskiego. Były to już trzecie zmagania samorządowców z terenu powiatu ostrowskiego. Tym razem nie zabrakło także naszej drużyny. Zgodnie z regulaminem w skład drużyny reprezentującej dany samorząd mogli wchodzić radni obecnej i poprzednich kadencji plus wójt, burmistrz i oczywiście starosta.

Więcej…

 

Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Radnego Sejmiku Mazowieckiego Pana Mariana Krupińskiego

II Turniej Halowej Piłki Nożnej

ImageDnia 1 marca 2009r. o godzinie 9:00 w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Radnego Sejmiku Mazowieckiego Pana Mariana Krupińskiego. W zawodach wzięło udział 12 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach:

Więcej…

 

Gminne zawody piłka halowa

Gminne Drużynowe Zawody Szkół Podstawowych w Piłce Halowej
ImageW dniach 25 - 26 lutego 2009r. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie, odbyły się Gminne Drużynowe Zawody Szkół Podstawowych w Piłce Halowej, o Puchar Wójta Gminy Wąsewo. W zawodach udział wzięły reprezentacje 4 szkół: PSP w Brudkach Starych, PSP w Rząśniku Włościańskim, PSP w Trynosach – Osiedle oraz PSP w Wąsewie, łącznie około 50 zawodników w dwóch kategoriach.

Więcej…

 

Gminne zawody w tenisie stołowym

Gminne Drużynowe Zawody Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym
ImageW dniu 12 grudnia 2008r. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie, odbyły się Gminne Drużynowe Zawody Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym, o Puchar Wójta Gminy Wąsewo. W zawodach udział wzięły reprezentacje 4 szkół: PSP w Brudkach Starych, PSP w Rząśniku Włościańskim, PSP w Trynosach – Osiedle oraz PSP w Wąsewie, łącznie 20 zawodników w dwóch kategoriach.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY