Get Adobe Flash player

Aktualności

VI Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego

Urząd Gminy Wąsewo oraz Klub Sportowy Wąsewo zapraszają na VI Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego. Turniej odbędzie się dnia 11 lutego (sobota) 2017 roku o godzinie 1000 na hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Gminny Program Rewitalizacji - debata publiczna

W związku z przystąpieniem Gminy Wąsewo do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej Gminy do udziału w debacie publicznej dotyczącej dokumentu strategicznego pn. „Gminny Program Rewitalizacji Gminy Wąsewo na lata 2016-2026”, która odbędzie się w dniu 12 stycznia 2017 r. o godzinie 13:00 na sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy.

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017r.

- Rejon I

- Rejon II

- Harmonogram odbioru odpadów od przedsiębiorców

 

XIX sesja Rady Gminy Wąsewo

Zawiadamiam, że w dniu 29 grudnia 2016 r. (czwartek) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wąsewo przy ul. Zastawskiej 13 odbędzie się XIX sesja Rady Gminy Wąsewo z następującym porządkiem obrad:

Więcej…

 

Dyżur konsultanta PK w Wąsewie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Wąsewo do odwiedzenia Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Urzędzie Gminy w Wąsewie, ul. Zastawska 13 w godzinach 09.00 – 14.00 (sala konferencyjna) w dniu: 21.12.2016r. (środa). Podczas dyżuru konsultanta wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać nieodpłatnie z usługi informacyjnej dotyczącej funduszy europejskich.

Więcej…

 

Konsultacje społeczne projektów dokumentów

W związku z obowiązkiem jaki nakłada na samorząd Ustawa o pomocy społecznej  z dnia 12 marca 2004 r. art. 17 pkt.1 przedstawiamy do konsultacji projekty:

1. Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2017r.

2. Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2017-2021

Więcej…

 

Zawiadomienie o konsultacjach społecznych

Wójt Gminy Wąsewo zawiadamia o konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Gminy Wąsewo w sprawie przyjęcia dokumentu pod nazwą Gminny Program Rewitalizacji Gminy Wąsewo na lata 2016-2026

- Obwieszczenie

- uchwała (projekt)

- Gminny Program Rewitalizacji Gminy Wąsewo na lata 2016 - 2016

- zał. 1 - ankieta

- zał. 2 - formularz zgłoszenia uwag

 

Obwieszczenie Wójta Gminy Wąsewo o przystąpieniu do opracowania Gminnego Programu Rweitalizacji Gminy Wąsewo na lata 2016 - 2026

Obwieszczenie

 

Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego ze sprzętem ratowniczo - gaśniczym zamontowanym na stałe z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsewie

Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego ze sprzętem ratowniczo - gaśniczym zamontowanym na stałe z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsewie dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 190 000,00 zł.

 

I Orszak Trzech Króli w Wąsewie

6 stycznia br. w uroczystość Objawienia Pańskiego zapraszamy do udziału w „Orszaku Trzech Króli”.  Zaproszenie jest skierowane do wszystkich: dzieci, dorosłych i starszych. Byłoby czymś pięknym i budującym, gdyby w Orszaku Trzech Króli brały udział  całe rodziny: rodzice, dzieci i dziadkowie. Tegorocznym hasłem Orszaku jest „POKÓJ I DOBRO”.

Więcej…

 

IX Festiwal Pieśni Maryjnej w Wąsewie - relacja

W dniu 19 listopada 2016r. w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie po raz kolejny rozbrzmiały pieśni maryjne.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY