Get Adobe Flash player

Aktualności

Szkolenia - 12 i 15 grudnia 2017r.

Zapraszam wszystkich  mieszkańców  Gminy Wąsewo na szkolenia o następującej tematyce:

„Zakładanie działalności na obszarach wiejskich” które odbędzie się  12 grudnia 2017r (wtorek)  o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy (sala konferencyjna I piętro) – omówione będą również możliwości uzyskania wsparcia na zakładanie działalności gospodarczej.

Więcej…

 

I Spotkanie ze Św. Mikołajem w Wąsewie

Gmina Wąsewo oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zapraszają dzieci z terenu gminy Wąsewo na I Spotkanie ze Św. Mikołajem w Wąsewie 10 grudnia 2017 r. o godz. 13.30 w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Spis zwierząt gospodarskich

Mazowiecki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina wszystkim posiadaczom zwierząt gospodarskich, takich jak: bydło, owce, kozy czy świnie, o konieczności dokonania - najpóźniej do 31 grudnia - spisu posiadanych zwierząt w gospodarstwie.
Spis zwierząt należy dostarczyć do kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa osobiście, za pośrednictwem poczty lub z wykorzystaniem platformy cyfrowej e-PUAP najpóźniej 7 dni od dnia jego przeprowadzenia. Nie warto tego zostawiać na ostatnią chwilę.
 

Bezpłatne badanie wzroku - 24 listopada 2017r.

Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku - Dzienny Dom Pobytu "Senior-Wigor" ul. Goworowska 39. 24 listopada 2017r. godz.: 13-16. Zapisy pod nr tel. 733-250-033. Oferujemy: badanie ostrości widzenia, możliwość zakupu okularów do czytania, pracy przy komputerze, dla kierowców w najniższych cenach rynku optycznego, doświadczoną i profesjonalną obsługę, fachowy dobór szkieł i oprawek, szeroki wybór opraw okularowych.

 

Dzien Pracownika Socjalnego 2017

Wójt Gminy Wąsewo w imieniu własnym oraz mieszkańców Gminy a w szczególności podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wąsewie składa serdeczne podziękowanie wszystkim pracownikom GOPS a osobliwie pracownikom socjalnym za rzetelną pracę wykonywaną na rzecz mieszkańców Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

XXVII sesja Rady Gminy Wąsewo

Zawiadamiam, że w dniu 22 listopada 2017 r. (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wąsewo przy ul. Zastawskiej 13 odbędzie się XXVII sesja Rady Gminy Wąsewo z następującym porządkiem obrad:

Więcej…

 

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Wąsewo

Do pobrania:

- ogłoszenie o przetargu

 

11 listopada -- Narodowe Święto Niepodległości

W sobotę, 11 listopada b.r. przypada jedno z najważniejszych państwowych świąt – Narodowe Święto Niepodległości.

Zwracam się zatem z prośbą do mieszkańców Gminy Wąsewo o godne uczczenie tego dnia poprzez wywieszenie flag narodowych – symbolu naszego patriotyzmu, szacunku dla tradycji oraz dumy z poczucia tożsamości narodowej.

Wójt Gminy

Rafał Kowalczyk

 

I Festiwal Szachowy z okazji Święta Niepodległości - Wąsewska Wieża

Zapraszamy na I Festiwal Szachowy z okazji Święta Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Wąsewo „Wąsewska wieża 2017” – 11-12 listopada 2017r. Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Komunikat organizacyjny

 

Jubileusz Pożycia Małżeńskiego - 2017

W niedzielę, 22 października br. na uroczystość Złotych, Diamentowych i Żelaznych Godów zaproszonych zostało 16 par małżeńskich. Niestety ze względów zdrowotnych nie wszyscy Jubilaci mogli być obecni.

Więcej…

 

Relacja - X Festiwal Pieśni Maryjnej w Wąsewie

21 października 2017r. w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie po raz kolejny rozbrzmiały pieśni maryjne.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY