Get Adobe Flash player

Aktualności

Zaproszenie na wyjazd do kina

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie i Gmina Wąsewo w dniu 21 października 2016 r. (piątek) organizuje wyjazd do OCK w Ostrołęce na film „WOŁYŃ”. Koszt związany z wyjazdem to jedynie cena biletu do kina w wysokości 20,00zł./osoba, przejazd autokarem finansowany przez Gminę Wąsewo. Zapisy i wpłaty trwają do 19 października 2016r. Liczba miejsc ograniczona (35 osób).

Więcej…

 

IX Festiwal Pieśni Maryjnej 2016

Stowarzyszenie „ZIEMIA WĄSEWSKA”, Urząd Gminy Wąsewo i Parafia pw. Narodzenia NMP w Wąsewie zapraszają do udziału w IX Festiwalu Pieśni Maryjnej, który odbędzie się 19 listopada 2016 r. (sobota) o godz. 10:00 w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie przy ul. Armii Krajowej 6.

Więcej…

 

Obwieszczenie Wójta Gminy Wąsewo - konsultacje społeczne ws. wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie gminy Wąsewo

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY WĄSEWO z dnia 03.10.2016r.

Więcej…

 

Zaproszenie na konferencję - Program Rewitalizacji Gminy Wąsewo

Zapraszamy na konferencję otwierającą oraz warsztaty informacyjno - diagnostyczne, które odbędą się w dniu 5 października 2016 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wąsewo. Więcej informacji na plakacie.

 

Szkolenie - PROW 2014-2020

Dnia  7 października o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy Wąsewo (sala konferencyjna) odbędzie się szkolenie.

Więcej…

 

Planujemy Inicjatywy Lokalne na 2017 rok

Inicjatywa lokalna to forma współpracy jednostki samorządu terytorialnego z jej mieszkańcami, w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej naszej gminy. Dlatego jeżeli wraz z innymi mieszkańcami macie pomysł na konkretne, ważne dla Was i Waszej społeczności przedsięwzięcie, to możecie złożyć wniosek do Urzędu, aby wspólnie ten pomysł zrealizować.

Więcej…

 

Ruszyły konsultacje programu współpracy na 2017r.

Rozpoczynają się prace przygotowujące „Roczny Program Współpracy Gminy Wąsewo z i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”.  Jest to ważny dla organizacji pozarządowych dokument, gdyż wyznacza zasady współpracy z samorządem oraz zadania jakie będą realizowane w roku przyszłym. Chcąc dostosować Program do potrzeb organizacji pozarządowych z terenu naszej gminy prowadzone są konsultacje społeczne.

Więcej…

 

Konkurs ofert na świadczenie gwarantowanych usług w zakresie rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców Gminy Wąsewo, posiadających skierowania lekarskie na wykonanie tego typu zabiegów ze sfinansowaniem usługi z budżetu Gminy Wąsewo

Wójt Gminy Wąsewo ogłasza konkurs ofert na świadczenie gwarantowanych usług w zakresie rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców Gminy Wąsewo, posiadających skierowania lekarskie na wykonanie tego typu zabiegów ze sfinansowaniem usługi z budżetu Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

Komunikat dla rolników - posiadaczy trzody chlewnej z terenów zagrożonych występowaniem ASF

ARiMR wzywa rolników, posiadaczy trzody chlewnej z terenów zagrożonych występowaniem ASF, którzy do tej pory nie zarejestrowali posiadania tych zwierząt, aby w terminie do 5 października  2016 r. zgłosili się do biura powiatowego Agencji w celu:

Więcej…

 

Informacja dla hodowców trzody chlewnej

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu z Powiatowym Lekarzem Weterynarii i na temat Afrykańskiego pomoru świń  proszę k kontakt: telefon 608 488 601 z Grzegorzem Nadratowskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek 22 października o godzinie 11.00  w ODR Ostrów Mazowiecka

 

Informacje dla rolników

Rząd wydał rozporządzenie ws. pomocy za zmniejszenie produkcji mleka

Pomoc ma być wypłacana producentom, którzy w lipcu 2016 r. sprzedawali mleko do podmiotów skupujących oraz w jednym z wyznaczonych trzymiesięcznych okresów ograniczą dostawy mleka w stosunku do analogicznego trzymiesięcznego okresu poprzedniego roku kalendarzowego (tzw. okresu referencyjnego).

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY