Get Adobe Flash player

Aktualności

Nadanie imienia Żołnierzy Armii Krajowej i wręczenie sztandaru PSP w Brudkach Starych

Zapraszamy wszystkich absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudkach Starych, mieszkańców gminy oraz wszystkich zainteresowanych na uroczystość nadania imienia Żołnierzy Armii Krajowej i wręczenia sztandaru Publicznej Szkole Podstawowej w Brudkach Starych.

Uroczystość odbędzie się 12 października 2019 r. wg załączonego programu. Informujemy, że Organizatorzy uroczystości zorganizowali autokar, który odjeżdża o godz. 9.15 spod szkoły w miejscowości Brudki Stare.

 

 

Planujemy Inicjatywy Lokalne na 2020 rok

Wójt Gminy Wąsewo zaprasza mieszkańców Gminy Wąsewo do zgłaszania zadań publicznych na rok 2020 w trybie inicjatywy lokalnej.

Więcej…

 

Narodowe Czytanie 2019 w Wąsewie

15 września br. Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zorganizowała III Narodowe Czytanie w Wąsewie. W tym roku Narodowe Czytanie było inne, ponieważ czytane były nowele reprezentujące różne style, różny język. Para Prezydencka po konsultacjach z literaturoznawcami, wybrała osiem lektur, które uczą nas, że w życiu powinniśmy kierować się szlachetnością i solidarnością, że nie wolno nam stracić wrażliwości na ludzką krzywdę ani zapomnieć o naszej historii.

Więcej…

 

XII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Wąsewie

XII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze, 22 września 2019 r. stadion sportowy w Wąsewie. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Narodowe Czytanie - 2019

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie oraz Gmina Wąsewo zapraszają na Narodowe Czytanie w Wąsewie, które odbędzie się 15 września 2019 r. (niedziela) na pl. im. Ks. M. Kłobukowskiego (skwerek) o godz. 13:30.

 

Wójt Gminy Wąsewo - Rafał Kowalczyk społecznym doradcą

Wójt Gminy Wąsewo - Rafał Kowalczyk osobistym społecznym doradcą Marszałka Województwa Mazowieckiego - Adama Struzika

 

Stanowisko NFZ w Szpitalu w Ostrowi Maz.

Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ oraz Starosta Ostrowski zapraszają do odwiedzenia stanowiska NFZ w Szpitalu w Ostrowi Maz. Więcej informacji w ulotce.

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy

Pracownicy Niepedagogiczni

Rodzice i Uczniowie

Z okazji nowego roku szkolnego 2019/2020 życzę wszystkim dużo radości płynącej z każdego dnia spędzonego w szkole; w szkole przyjaznej i miłej uczniowi, dającej satysfakcję z wykonywanej pracy nauczycielowi, zadowolenie rodzicom z wyników osiąganych przez ich pociechy, wdzięczność pracownikom niepedagogicznym, w szkole, która uczy i wychowuje.

Bo szkoła to przecież nie tylko budynek, w którym wszyscy spędzacie ze sobą tak wiele czasu, ale szkoła to przede wszystkim to środowisko, ta pozytywna atmosfera, to drugi dom, to miejsce do którego będziecie wracać przez całe życie.
Chcielibyśmy, aby nadchodzący rok szkolny był okresem nowych wyzwań, pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz licznych sukcesów we wszelkich działaniach.

Niech ten rozpoczynający się nowy rok szkolny przyniesie wszystkim wiele sukcesów, a efekty najbliższej 10-miesięcznej pracy niech uwidocznione zostaną na pięknych świadectwach.

Z serdecznymi życzeniami

Wójt Gminy Wąsewo

(-) Rafał Kowalczyk

 

Ostrzeżenie z dnia 29.08.2019r. - burze z gradem

UWAGA !!!

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami możliwy grad. Ważność: od godz. 14:30 dnia 29.08.2019 do godz. 24:00 dnia 29.08.2019.

 

75 rocznica bitwy oddziałów Armii Krajowej pod PECYNKĄ

Uroczystości 75 rocznicy bitwy oddziałów Armii Krajowej pod PECYNKĄ w ramach operacji "Burza" w Puszczy Białej - 31 sierpnia 2019r. Zapraszamy.

 

Dożynki Gminno-Parafialne 2019 w Wąsewie za nami

15 sierpnia br. w Wąsewie odbyły się XI Dożynki Gminno-Parafialne połączone z obchodami 600-lecia miejscowości Wąsewo. Tradycyjnie rozpoczęły się od uroczystej Mszy Św. Dziękczynnej pod przewodnictwem ks. infułata dra Jana Sołowianiuka.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY