Get Adobe Flash player

Specjalne serduszko do zbierania nakrętek stoi już przed Urzędem Gminy Wąsewo

Ku uciesze mieszkańców przed głównym wejściem do budynku Urzędu Gminy Wąsewo stanął pojemnik na nakrętki. Został on zainstalowany dzięki zaangażowaniu członków Koła Gospodyń Wiejskich KOGEL MOGEL Dalekie oraz z inicjatywy mieszkańców naszej gminy m.in. Madzia Karol Kowalczyk, Małgorzata Kubat, Monika Soporek.

Więcej…

 

Podziękowania i życzenia dla wieloletniego Kierownika GOPS w Wąsewie

25 lutego 2021 r. Pani Halina Szuflińska Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wąsewie w związku z uzyskaniem wieku emerytalnego zdecydowała o zakończeniu pracy zawodowej.

Więcej…

 

Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej WĄSEWO

Zarząd Gminnej Spółki Wodnej "WĄSEWO" zwołuje Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej WĄSEWO, które odbędzie się w dniu 18 marca 2021 r. (czwartek) o godz. 11:00 w Wąsewie przy ulicy Zastawskiej 13 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

 

Zwrot podatku akcyzowego w 2021 roku

Wójt Gminy informuje o możliwości odzyskania części pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej. By uzyskać środki należy w terminie od 1 lutego 2021 r. do 1 marca 2021 r. złożyć odpowiedni wniosek wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.

Więcej…

 

Kondolencje

Msza Święta pogrzebowa Taty Ks. Proboszcza odbędzie się 22 lutego 2021 r. w Kościele Rzymskokatolickim p.w. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej o godz. 12.00. Różaniec w intencji zmarłego 22.02.2021r. o godz. 11.00 w kaplicy przy Kościele. Autobus dla delegacji mieszkańców i parafian z Wąsewa wyjedzie z parkingu koło Kościoła o godz. 10.15. Prosimy o zapisy w Urzędzie Gminy Wąsewo tel. 29 645 80 00.

 

Zaproszenie do udziału w Internetowym Konkursie Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zapraszamy do wzięcia udziału w Internetowym Konkursie Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

UWAGA: PRZEDŁUŻONY TERMIN NA ZGŁOSZENIA DO 16.02.2021

Uprzejmie informujemy, że Decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, podjętą w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym, termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 na terenie całego kraju został przedłużony do 16 lutego 2021 r.

Termin składania ofert: od dnia 1 lutego 2021 roku do dnia 16 lutego 2021 roku.

 

Nowa strona Biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie uruchomiła nową stronę internetową pod adresem: http://biblioteka.wasewo.pl/ . Jesteśmy głęboko przekonani, iż zarówno nowa forma jak i treści zawarte na naszej stronie przypadną Wam do gustu.

Zapraszamy również do śledzenia naszych aktualności na fb https://www.facebook.com/bibliotekawasewo

Czytelników zapraszamy do korzystania z naszego katalogu on-line https://katalog.wasewo.e-bp.eu/ini.php?katalog=1 Wkrótce będzie możliwość dokonywania rezerwacji i prolongaty książek przez stronę Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie.

 

Program „WSPIERAJ SENIORA”

Informujemy, że Gmina Wąsewo przystąpiła do realizacji programu „Wspieraj Seniora” w ramach Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów.

Więcej…

 

Dystrybucja żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa

W dniu 2 lutego 2021 r. Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Wąsewie rozpoczął dystrybucję żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2020.

Więcej…

 

Otwarty konkurs ofert nr 1/2021 na realizacje zadań publicznych w Gminie Wąsewo

Ogłoszenie o konkursie

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

PROJEKTY

BW i EA

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY