Get Adobe Flash player

Aktualności

XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie i Gmina Wąsewo zapraszają mieszkańców gminy oraz gości do włączenia się w wydarzenia zaplanowane na 12 maja 2019 r. w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

 

Wywieś flagę

Za chwilę rozpocznie się majówka. W tych dniach zachęcamy do wywieszenia naszej narodowej flagi. Szczególnie 2 maja, kiedy to obchodzimy jej święto oraz dzień później – w 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Więcej…

 

OFERTA POZAKONKURSOWA – Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Wsi Przedświt „ŚWITANKI” 2019

Wójt Gminy Wąsewo przedstawia ofertę złożoną przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Wsi Przedświt „ŚWITANKI” na realizację zadania publicznego zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 poz. 450 z późn.zm.) uznając celowość realizacji przez organizację pozarządową zadania publicznego pn. ŚWITANKI integrują społeczność”.

Więcej…

 

Przetarg na sprzedaż samochodu służbowego marki Toyota Avensis

 

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher - 26 kwietnia 2019r. (piątek) godz. 16:30 - sala konferencyjna Urzędu Gminy Wąsewo. Zapraszamy.

 

VI sesja Rady Gminy Wąsewo - kadencja 2018-2023 - 24 kwietnia 2019 r.

Transmisja online

 

I Mistrzostwa Mazowsza Samorządowców w Tenisie Stołowym

Wójt Gminy Wąsewo we współpracy ze Stowarzyszeniem Ziemia Wąsewska serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Mazowsza Samorządowców w Tenisie Stołowym odbywających się pod Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Mistrzostwa odbędą się dnia 19 maja 2019 roku na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Życzenia Wielkanocne 2019

Życzenia Wielkanocne 2019

 

VI Sesja Rady Gminy Wąsewo - 24 kwietnia 2019r.

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506) oraz § 23 pkt 1 Statutu Gminy Wąsewo zwołuję VI sesję Rady Gminy Wąsewo, która odbędzie się dniu 24 kwietnia 2019 r. (środa) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wąsewo przy ul. Zastawskiej 13 z następującym porządkiem obrad:

Więcej…

 

Konkurs Recytatorski – Warszawska Syrenka

1 kwietnia 2019 r. w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe 42. KONKURSU RECYTATORSKIEGO WARSZAWSKA SYRENKA. Z terenu gminy Wąsewo w eliminacjach brali udział uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudkach Starych. Laureatką została Natalia Traczyk – uczennica klasy II PSP w Brudkach Starych. Finał konkursu odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie w dniach 13 i 14 kwietnia 2019 r. Osobą przygotowującą uczennicę do występu jest pani Izabela Zalewska.

Więcej…

 

Uroczystości rocznicowe - 10 kwietnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy na uroczystość związaną z 79 rocznicą zbrodni katyńskiej oraz 9 rocznicą katastrofy smoleńskiej, która odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2019r. (środa) w Wąsewie.

Uroczystość rozpocznie Msza Święta odprawiona w intencji ofiar o godzinie 17:00. Kolejnie zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze na Placu im. Księdza Mieczysława Kłobukowskiego przy obelisku upamiętniającym ofiary „Katynia” i katastrofy smoleńskiej.

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY