Get Adobe Flash player

Aktualności

Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym

Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

Więcej…

 

Debata ewaluacyjna na temat bezpieczeństwa na terenie Gminy Wąsewo

Debata ewaluacyjna na temat bezpieczeństwa na terenie Gminy Wąsewo - 26 lutego 2018 r. godz. 12:00.

 

I Amatorski Turniej Tenisa Stołowego Drużyn Mieszanych z Okazji Dnia Kobiet o Puchar Wójta Gminy Wąsewo

Urząd Gminy Wąsewo zaprasza na  I Amatorski Turniej Tenisa Stołowego Drużyn Mieszanych z Okazji Dnia Kobiet o Puchar Wójta Gminy Wąsewo. Turniej odbędzie się dnia 10 marca 2018 roku (sobota) na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie. Początek zawodów o godzinie 10:00.

Więcej…

 

Harmonogram zebran w OSP w 2018r.

Harmonogram walnych zebrań w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie gminy Wąsewo w okresie 12.02.2018r. do 25.03.2018r.

 

SPECJALNE DYŻUR­­Y JPK_VAT DLA MIKROPRZEDSIĘBIORCÓW

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej zapewnia pomoc dla przedsiębiorców, którzy do 26 lutego 2018 r. składają pierwszy raz JPK_VAT za styczeń 2018 r.

Więcej…

 

SpoKREWnieni służbą

W związku z przypadającym na dzień 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej organizuje zbiórkę krwi w ramach akcji pod nazwą „spoKREWnieni służbą".

Więcej…

 

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentów miejscowości Bartosy, Przyborowie i Trynosy-Osiedle w gminie Wąsewo oraz prognozy oddziaływania na środowisko do wymienionego dokument

Na podstawie art. 17 pkt 9 i 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i  zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1073 z późn. zm.) i art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2017 r., poz. 1405 z późn. zm.), w związku z art. 54 ust. 2 i 3 ww. ustawy, oraz uchwałą Nr XIII.106.2016  Rady Gminy Wąsewo  z dnia 27 maja  2016 r. w  sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów miejscowości Bartosy, Przyborowie i Trynosy-Osiedle w gminie Wąsewo,

Więcej…

 

Podsumowanie i nagrodzenie osób wyróżnionych tytułem Invictus 2017

We wtorek 6 lutego odbyło się oficjalne podsumowanie i nagrodzenie osób wyróżnionych tytułem Invictus 2017. Naszą gminę reprezentowało 13 uczniów z Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie.

Więcej…

 

Szkolenie z aplikacji eWniosekPlus

Uprzejmie informuję, że Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ostrowi Mazowieckiej organizuje szkolenie dla rolników z zakresu „Składania wniosków o przyznanie płatności na rok 2018 z wykorzystaniem aplikacji eWniosekPlus”.

Więcej…

 

Dzień Świni - konferencja

Dzień Świni odbędzie się dnia 6 marca 2018 roku na terenie Hotelu 500, ul. Poznańska 139, Tarnowo Podgórne (woj. wielkopolskie).

Więcej…

 

Informacja w sprawie zwrotu podatku akcyzowego w 2018r.

Ruszyła pierwsza tura naboru wniosków na wypłatę zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY