Get Adobe Flash player

Aktualności

Debata Społeczna - 26 października 2017r.

Debata Społeczna - L.O. im. M. Kopernika w Ostrowi Maz. 26 października 2017r.

 

Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza, 25-26 października 2017r.

 

Awans Gminy Wąsewo w rankingu pisma samorządowego „Wspólnota”

Magazyn „Wspólnota” opublikował kolejny ranking pod hasłem "Liderzy inwestycji". Autorzy zestawienia przeanalizowali wydatki inwestycyjne samorządów w latach 2014-2016.

Więcej…

 

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2017

Drodzy

Nauczyciele, Wychowawcy,

Pracownicy oświaty,

Uczniowie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyrażam słowa uznania dla dorobku i osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej szkół i placówek oświatowych Gminy Wąsewo. Celem szkoły było zawsze najlepsze przekazywanie wiedzy i wychowywanie dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych oraz ponadczasowych wartości związanych z polską tradycją narodową.

Więcej…

 

e-Składka – proste płatności do ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. zmienią się zasady rozliczeń z ZUS. Przedsiębiorcy do końca roku dostaną jeden indywidualny numer rachunku składkowego. Nie będą już aktywne dotychczasowe numery rachunków, na które przedsiębiorcy opłacali składki. Więcej informacji na www.zus.pl/eskladka oraz telefonicznie 22 560 16 00.

 

Ruszyły konsultacje programu współpracy na 2018r.

Rozpoczynają się prace przygotowujące „Roczny Program Współpracy Gminy Wąsewo z i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018”.  Jest to ważny dla organizacji pozarządowych dokument, gdyż wyznacza zasady współpracy z samorządem oraz zadania jakie będą realizowane w roku przyszłym.

Więcej…

 

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej ppor. Aleksandra Kuleszy

Stowarzyszenie Ziemia Wąsewska podjęło trud zorganizowania uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej ppor. Aleksandra Kuleszy żołnierza ZWZ, AK, AKO, Zastępcę Prezesa WiN Obwodu Ostów Mazowiecka "OTYLIA", uczestnika akcji "Burza". Wydarzenie odbyło się 29 września 2017r. o godz. 10.00 we wsi Ruda gm.Wąsewo.

Więcej…

 

Zaproszenie na spotkanie autorskie

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie oraz Wójt Gminy Wąsewo zapraszają na lokalną promocję książki pt. „TOAST NA PROGU” autorstwa prof. Andrzeja Mencwela. Inspirowanej  życiem zmarłego przyjaciela autora i Jego sąsiadów – mieszkańców Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

XXVI sesja Rady Gminy Wąsewo

Zawiadamiam, że w dniu 6 października 2017 r. (piątek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wąsewo przy ul. Zastawskiej 13 odbędzie się XXVI sesja Rady Gminy Wąsewo z następującym porządkiem obrad:

Więcej…

 

Planujemy Inicjatywy Lokalne na 2018 rok

Inicjatywa lokalna to forma współpracy jednostki samorządu terytorialnego z jej mieszkańcami, w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej naszej gminy. Dlatego jeżeli wraz z innymi mieszkańcami macie pomysł na konkretne, ważne dla Was i Waszej społeczności przedsięwzięcie, to możecie złożyć wniosek do Urzędu, aby wspólnie ten pomysł zrealizować.

Więcej…

 

Zaproszenie na X Festiwal Pieśni Maryjnej w Wąsewie

Stowarzyszenie Ziemia Wąsewska, Urząd Gminy Wąsewo i Parafia pw. Narodzenia NMP w Wąsewie serdecznie zapraszają na X Festiwal Pieśni Maryjnej, który odbędzie się 21 października 2017 r. (sobota) w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie przy ul. Armii Krajowej 6.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY