Get Adobe Flash player

Dobry Start - 300 dla ucznia

 

Spisz się, jeśli nie chcesz zapłacić grzywny!

Obowiązek udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) jest nałożony na Ciebie mocą ustawy. Jeśli uporczywie będziesz odmawiać spisania się, grozi Ci kara grzywny w wysokości nawet do 5 tys. złotych! Już trwają przygotowania pierwszych wniosków do sądu.

Więcej…

 

To ostatnia szansa! Spisz się i wygraj samochód w Loterii NSP 2021!

Spisując się przez Internet w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) nie tylko wypełniasz ciążący na Tobie obowiązek, ale dajesz też sobie szansę na atrakcyjne nagrody (w tym samochód!). Wystarczy pobrać unikatowy kod potwierdzający samospis internetowy i zarejestrować się w spisowej loterii. Masz na to czas tylko do 7 lipca!

Więcej…

 

XXII Sesja Rady Gminy Wąsewo - transmisja

XXII Sesja Rady Gminy Wąsewo - transmisja

 

Szczególne środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń

Szczególne środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń

 

Zgłaszanie szkód w uprawach rolnych

UWAGA ROLNICY !!!

W związku z wystąpieniem dniu 23-25.06.2021 r. na terenie naszej gminy deszczu nawalnego z gradem, który wyrządził w uprawach rolnych duże zniszczenia informuję, że rolnicy u których wystąpiły szkody mogą zgłosić ten fakt niezwłocznie do Urzędu Gminy w Wąsewie najpóźniej do dnia 2 lipca 2021 r. na odpowiednim formularzu wniosek o szacowanie szkód dostępnym w Urzędzie Gminy (pokój nr 13).

Więcej…

 

Wakacje na basenie 2021

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym Gmina Wąsewo przygotowała atrakcyjną ofertę dla dzieci i młodzieży zamieszkałej na stałe na terenie Gminy.

Więcej…

 

Rachmistrzowie ruszają w teren!

Pomimo że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) trwa od 1 kwietnia, praca rachmistrzów terenowych była wstrzymana. Powód był oczywisty – pandemia. Wraz z poprawą sytuacji epidemicznej zezwolono rachmistrzom na prowadzenie wywiadów bezpośrednich. W województwie mazowieckim ruszają oni w teren od 23 czerwca.

Więcej…

 

Zmiany w programie Dobry Start – 300+ oraz Nowy Okres Zasiłkowy 2021/2022

Dobry Start – 300+
Rada Ministrów w dniu 15 czerwca 2021 r. przyjęła projekt rozporządzenia Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej zmieniającego zasady naboru wniosków do programu „Dobry Start na rok szkolny 2021/2022.

Więcej…

 

XXII Sesja Rady Gminy Wąsewo - 29.06.2021r.

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713, z późn.zm.) oraz § 21 pkt 1 Statutu Gminy Wąsewo zwołuję XXII Sesję Rady Gminy Wąsewo, która odbędzie się w dniu 29 czerwca 2021r. (wtorek) o godz. 1100 w Hali Sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Armii Krajowej 6

Więcej…

 

Myśl samodzielnie i nie bój się spisu! To nie boli

Nie chcesz się spisać? Uważasz, że spis jest niepotrzebny? Twierdzisz, że to nielegalna inwigilacja i państwo chce znać twój majątek albo wykorzystać zebrane dane do celów podatkowych? Jeśli masz opory, żeby wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), przeczytaj, dlaczego warto to zrobić. Dowiedz się, co zyskasz uczestnicząc w spisie, a co stracisz odmawiając udziału.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

PROJEKTY

BW i EA

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA


Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY