Get Adobe Flash player

Aktualności

Składanie wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia wychowawczego 500+na okres 2017/2018

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wąsewie przypomina, że od dnia 1 sierpnia 2017r. można składać wnioski o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia wychowawczego 500+ na okres zasiłkowy 2017/2018.

Więcej…

 

Dożynki Gminno Parafialne 2017r.

Zapraszamy na IX Dożynki Gminno Parafialne, które odbędą się 15 sierpnia 2017 r. na dziedzińcu Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

W programie dożynek:

występ zespołów: Świtanki, Retro Band, Wyszkowiacy, BezWianka, Jarzębina z Broku, Kumple z Zawad, TOP GIRLS, POWER BOY, POKER, mieszkańcy z gm. Wąsewo m.in: Aneta Wapniewska, Waldemar W. Katarzyna Garwacka, Kamil Podolak,

Dodatkowo o godz. 20.30 występ FANABERIA STYLU.

Zapraszamy serdecznie !

 

II tura naboru wniosków na zwrot części podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego w 2017r.

Od 1 sierpnia do 31 sierpnia br. rolnicy mogą składać wnioski o zwrot części podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.

Więcej…

 

XXIV Sesja Rady Gminy Wąsewo

Zawiadamiam, że w dniu 24 lipca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 1400 w budynku Wiejskiego Domu Kultury w miejscowości Przedświt odbędzie się XXIV sesja Rady Gminy Wąsewo z następującym porządkiem obrad:

Więcej…

 

Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie wraz z Gminą Wąsewo serdecznie zapraszają, do uczestnictwa w IX Dożynkach Gminno-Parafialnych w Wąsewie, aby wspólnie dziękować za zebrane plony podczas sierpniowej uroczystości  - 15 sierpnia 2017 r. na dziedzińcu Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie.

Więcej…

 

Wyjazd na kolonie letnie do Murzasichle

W dniu dzisiejszym tj. 7 lipca br. na kolonie letnie w Tatry do miejscowości Murzasichle wyjechało 20 uczestników z terenu naszej gminy.

Więcej…

 

Warsztaty z Wyplatania Wieńca Dożynkowego

Sierpień jest okresem zbioru płodów ziemi i dojrzewania zbóż, z których to rolnicy wyplatają wieńce - jako wyraz wdzięczności Bogu za dary ziemi. Ta piękna polska tradycja kultywowana jest także od dawnych czasów na terenie naszej gminy.

Więcej…

 

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze 2017 - relacja

W niedzielę 2 lipca 2017 roku na stadionie przy GCSiR  w Wąsewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. Zawody zostały zorganizowane przez ZOG ZOSP RP w Wąsewie przy udziale Urzędu Gminy i pomocy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej. W zawodach wzięło udział 7 drużyn męskich, 2 kobiece.

Więcej…

 

Pomóż zbudować PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA w Kaczkowie Starym !!!!!

Szkoła Podstawowa w Kaczkowie Starym jako jedyna placówka w powiecie ostrowskim znalazła się w II etapie konkursu BUDUJEMY 20 PODWÓREK TALENTÓW NIVEA.

Więcej…

 

XXXI Regionalny Przegląd Zespołów Artystycznych KWG „Święto Pieśni Ludowej”

Wójt Gminy Wąsewo, Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Ostrołęce, Zespół Artystyczny Świtanki w Przedświciu zapraszają na uroczystość, która odbędzie się 02 lipca 2017 r. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Dzień Rodziny w ZPO w Wąsewie - 18.06.2017r.

Dn. 18 czerwca 2017r. w Zespole Placówek Oświatowych w Wąsewie po raz czwarty został zorganizowany Dzień Rodziny. Uczestniczyli w nim rodzice, dziadkowie, babcie i dzieci uczęszczające do przedszkola,  uczniowie szkoły podstawowej i młodzież gimnazjum.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY