Get Adobe Flash player

Aktualności

Otwarcie kompleksu sportowo - rekreacyjnego w Rząsniku Wł.

„To, co dziś jest rzeczywistością,
wczoraj było nierealnym marzeniem”
Paulo Coelho

W minioną sobotę 19 października odbyła się uroczystość otwarcia kompleksu sportowo – rekreacyjnego wraz z elementami towarzyszącymi przy PSP w Rząśniku Wł.

Więcej…

 

Zakończenie rundy jesiennej Orlików U-10

Bardzo dobrze zakończył się ostatni turniej naszych młodych piłkarzy. W niedzielę 20 października br. na boisku w Kownatach Żędowych odbył się ostatni turniej w rundzie jesiennej Orlików U-10.

Więcej…

 

Informacja o zasiłkach rodzinnych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wąsewie przypomina, iż z dniem 31 października 2013r. wygasają decyzje, którymi przyznano prawo do zasiłku rodzinnego na okres 2012/2013.

Więcej…

 

VI Festiwal Pieśni Maryjnej - relacja

12 października 2013r. w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się VI Festiwal Pieśni Maryjnej.

Więcej…

 

Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2014

W związku z obowiązkami, jakie nakłada na samorządy ustawa  z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, przedstawiam do konsultacji projekt „Roczny Programu Współpracy Gminy Wąsewo z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014”.

Więcej…

 

O gminie Wąsewo w TVP 1

W dniu 15.10.2013 r. w programie telewizyjnym programu 1 Telewizji Polskiej pt. "Apetyt na Europę"  mogliśmy obejrzeć krótki materiał filmowy dotyczący jednego z wielu zadań inwestycyjnych zrealizowanych w naszej gminie przy udziale środków UE.

Więcej…

 

Ogłoszenie - wycinka drzew

Urząd Gminy Wąsewo poszukuje osób z uprawnieniami pilarza, chętnych do wycięcia drzew (świerki, klony) 15 szt. wraz z usunięciem karp w zamian za pozyskane drewno.

Więcej…

 

Obwieszczenie Starosty Ostrowskiego z dnia 09.10.2013r.

Obwieszczenie Starosty Ostrowskiego z dnia 09.10.2013r.

 

Jubileusz Pożycia Małżeńskiego

W miniony piątek 11 października br. przeżywaliśmy wspaniałą uroczystość Złotych, Diamentowych i Żelaznych organizowaną przez Urząd Stanu Cywilnego w Wąsewie.

Więcej…

 

Przerwa w dostawie gazu ziemnego

W związku z koniecznością wykonania prac na sieci gazowej na terenie gminy, Wójt Gminy Wąsewo zwraca się z prośbą o wstrzymanie poboru gazu w środę od godz. 800 dnia 16 października do godz. 1500 w czwartek dnia 17 października 2013r.

 

Społeczność Gminy i Parafii Wąsewo żegna Ks. Seniora Prałata Stanisława Sobotkę - wieloletniego Proboszcza Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Wąsewie

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w niedzielę dnia 6 października 2013 roku odszedł do Domu Ojca Ksiądz Senior Prałat Stanisław Sobotka wieloletni Proboszcz Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Wąsewie w latach 1994-2011.

Ciało zmarłego Kapłana wystawione jest w Parafialnym Domu Pielgrzyma w Wąsewie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 10 października 2013r. o godz. 10 00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach pogrzebowych.

Codziennie po wieczornej Mszy Świętej o godz. 19:15 odbywać się będą w Parafialnym Domu Pielgrzyma zorganizowane modlitwy w Jego intencji.

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY