Get Adobe Flash player

Aktualności

Obwieszczenie Gminnej Spółki Wodnej Wąsewo

Zarząd Gminnej Spółki Wodnej "WĄSEWO" zwołuje Walne Zgromadzenie Spółki Wodnej Wąsewo, które odbędzie się w dniu 21 marca 2014r. (piątek) o godz. 11:00 w Wąsewie przy ul. Zastawskiej 13 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Do pobrania: obwieszczenie i porządkiem obrad

 

Obwieszczenie o wyłożeniu Miejscowego Planu Zagospdarowania Przestrzennego i prognozy oddziaływania na środowisko

OGŁOSZENIE/OBWIESZCZENIE

Wójta Gminy Wąsewo

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Wąsewo wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Więcej…

 

Relacja z III memoriału im. Ryszarda Łoniewskiego

Zawody odbyły się 15 lutego 2014r. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie. Turniej otworzył Wójt Gminy Wąsewo witając wszystkich uczestników oraz zaproszonych gości w tym m.in. synów Ryszarda Łoniewskiego: Marka, Jarosława i Artura.

Więcej…

 

Mobilne stanowisko ZIP w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Maz.

W dniach 17, 18 i 19 luty 2014 roku, w ramach akcji „3 kroki do ZIP na Mazowszu” wszystkich zainteresowanych korzystaniem z portalu pacjenta ZIP zapraszamy po odbiór haseł dostępu na mobilne stanowisko NFZ Mazowsze, które działać będzie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. 3 Maja 68 w godz. 9:30 - 15:00.

Więcej…

 

Badania mammograficzne w dniu 17.02.2014r.

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Mammobus będzie ustawiony w godz. 9:00 - 17:00 w dniu 17 lutego 2014r. (poniedziałek) przy Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie. Więcej informacji pod nr tel. 801 080 007 lub 58 666 2 444.

 

Podpisanie umowy o wsparcie realizacji zadania publicznego z KS Wąsewo

12 lutego 2014r. w Urzędzie Gminy Wąsewo podpisano umowę o wsparcie realizacji zadania publicznego pn.: „Klub Sportowy Wąsewo promujący sport w środowisku lokalnym reprezentując Gminę Wąsewo w powiecie oraz w województwie”.

Więcej…

 

Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wąsewie

11 lutego 2014r. odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wąsewie oraz Prezesów OSP z terenu naszej gminy.

Więcej…

 

II Debata społeczna - Bezpieczeństwo na terenie Gminy Wąsewo

Dnia 11 lutego 2014r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wąsewie odbyła się II debata społeczna na temat bezpieczeństwa na terenie Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

Ferie zimowe 2014

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie zaprasza na zajęcia rekreacyjno-sportowe w okresie Ferii Zimowych 2014 (15 lutego – 28 lutego), które odbywać się będą w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Armii Krajowej 6

Więcej…

 

Konkursy KRUS - edycja 2014

XII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne i IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom!

Więcej…

 

Zaszczep w sobie chęć szczepienia

Na prośbę Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie informujemy, iż w styczniu br. rozpoczęła się zainicjowana przez Główny Inspektorat Sanitarny kampania medialna pod hasłem „Zaszczep w sobie chęć szczepienia!”,. Jej celem jest promocja szczepień ochronnych oraz podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania chorobom zakaźnym.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY