Get Adobe Flash player

Zmiany w ustawie o świadczeniach rodzinnych - świadczenie rodzicielskie

Ustawą z dnia 24 lipca 2015 r.  o zmianie ustawy o świadczeniach rodzinnych oraz niektórych innych ustaw od 1 stycznia 2016 r. wprowadzono  nowe świadczenie rodzinne – świadczenie rodzicielskie.

Więcej…

 

Harmonogram zebrań członków Gminnej Spółki Wodnej „WĄSEWO”

Harmonogram

zebrań członków Gminnej Spółki Wodnej „WĄSEWO” na których zostaną wybrani Delegaci Gminnej Spółki Wodnej „WĄSEWO” na terenie Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

Znaleziono psa rasy Beagle

W dniu 12.01.2016 r. w Wąsewie przy ul. Goworowskiej został znaleziony pies ok. 2 lat, rasowy bez chipa z obrożą - reaguje na komendy, bardzo cierpliwy i mądry. Poszukujemy właściciela – wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do Urzędu Gminy Wąsewo tel. 29 645 80 00 w.26.

Więcej…

 

Zmiana lekarza weterynarii

Ogłoszenie do pobrania

 

Sportowe Wąsewo 2016

Rozpoczynamy sportowo-rekreacyjny rok 2016 w Gminie Wąsewo. Urząd Gminy Wąsewo pragnie dotrzeć niemal do wszystkich grup wiekowych, dlatego staramy się przygotować ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od przedszkolaka do dziadka będzie można skorzystać z zajęć, które z początkiem roku ruszają na naszych obiektach.

Więcej…

 

Ferie zimowe 2016

Urząd Gminy Wąsewo wraz z Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie zaprasza na zajęcia rekreacyjno-sportowe w okresie Ferii Zimowych 2016 (1 lutego – 12 lutego), które odbywać się będą w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Armii Krajowej 6.

Więcej…

 

Informacja dla krwiodawców

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie opracowało harmonogram poboru krwi na 2016 rok. Pobór krwi w Ostrowi Mazowieckiej odbywać się będzie w systemie stacjonarnym w pomieszczeniach Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej (niski parter) ul. gen. Wł. Sikorskiego 3 w drugi i czwarty poniedziałek każdego miesiąca (z wyjątkiem świąt) w godz. 9:00-13:00. Rejestracja dawców odbywać się będzie na bieżąco. Wszystkich dawców serdecznie zapraszamy.

 

Zajęcia z piłki nożnej dla chłopców w wieku 8-10 lat oraz 11-13 lat

Zapraszamy na zajęcia z piłki nożnej dla chłopców w wieku 8-10 lat oraz 11-13 lat. Zajęcie odbywają się w ramach treningów piłkarzy Klubu sportowego Wąsewo, którzy biorą udział w rozgrywkach ligowych. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie (w okresie zimowym), oraz na boisku Orlik (w okresie wiosenno-letnim).

Więcej…

 

VI Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Wąsewo

Serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu tenisa ziemnego organizując VI Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Wąsewo, który odbędzie się  23-24.01.2016r. o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

V Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego

Urząd Gminy Wąsewo oraz Klub Sportowy Wąsewo zapraszają na V Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego. Turniej odbędzie się dnia 30 stycznia (sobota) 2016 roku o godzinie 1030 na hali sportowej  Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2016r.

Informujemy, że w zakładce Gospodarka odpadami dostępny jest harmonogram odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz przedsiębiorców w 2016 r.

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

PROJEKTY

BW i EA

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY