Get Adobe Flash player

Aktualności

Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej WĄSEWO - 31 stycznia 2017r.

Zarząd Gminnej Spółki Wodnej „WĄSEWO” zwołuje Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej WĄSEWO, które odbędzie się w dniu 31 stycznia 2017r. (wtorek) o godz. 10°° w Wąsewie przy ulicy Zastawskiej 13 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Więcej…

 

Utylizacja azbestu w 2017 roku

Wójt Gminy Wąsewo informuje, że osoby zainteresowane (właściciele, zarządcy nieruchomości), usunięciem i utylizacją w 2017 roku eternitu z pokryć dachowych proszeni są o zgłaszanie ilości azbestu (w tonach) przeznaczonego do utylizacji do tutejszego Urzędu Gminy, pok. nr 13 w godz. 8ºº-16ºº do dnia 20 stycznia 2017 r.

Więcej…

 

Zjadliwa grypa ptaków (HPAI)

W ślad wcześniejszych pism dotyczących wysoce zjadliwej grypy ptaków, w związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) oraz pojawieniem się kolejnych ognisk tej choroby na terenie Polski, a także stale zmieniającą się sytuacją epizootyczną w zakresie HPAI oraz potencjalnym zagrożeniem wystąpienia tej choroby u ptaków, na terenie powiatu ostrowskiego, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Ostrowi Mazowieckiej (PLW) ponownie przypomina, iż m.in. zgodnie z § 1 ust. 1 pkt. 1) lit. a) i b) Rozporządzenia MR i RW z dn. 20 grudnia 2016r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz.U. z 2016 poz. 2091)

Więcej…

 

Tydzień ryczałtowca – styczeń 2017 r.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza podatników rozliczających się z tzw. „ryczałtu” do skorzystania z akcji edukacyjnej„Tydzień dla ryczałtowców – rozliczamy PIT-28 przez Internet” do siedziby Urzędu w dniach 25 – 31 stycznia 2017 r. w godzinach 8:00-15:00 pokój nr 13.

Więcej…

 

Fotorelacja z Orszaku Trzech Króli

Orszak Trzech Króli 2017 przeszedł 06 stycznia br. ulicami Wąsewa! Mówi się, że mimo mrozu, przenikliwego wiatru i wszelkich przeciwności, wzięło w nim udział ok. 700 uczestników.

Więcej…

 

I Otwarty Turniej Szachowy „Wąsewska Wieża”

URZĄD GMINY WĄSEWO, STOWARZYSZENIE ZIEMIA WĄSEWSKA, KLUB SPORTOWY WĄSEWO zapraszają na I Otwarty Turniej Szachowy „Wąsewska Wieża” 25 lutego 2017 r. (sobota) Godzina 10:00. Więcej informacji na plakacie.
Do pobrania: regulamin turnieju

 

VI Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego

Urząd Gminy Wąsewo oraz Klub Sportowy Wąsewo zapraszają na VI Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego. Turniej odbędzie się dnia 11 lutego (sobota) 2017 roku o godzinie 1000 na hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Gminny Program Rewitalizacji - debata publiczna

W związku z przystąpieniem Gminy Wąsewo do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej Gminy do udziału w debacie publicznej dotyczącej dokumentu strategicznego pn. „Gminny Program Rewitalizacji Gminy Wąsewo na lata 2016-2026”, która odbędzie się w dniu 12 stycznia 2017 r. o godzinie 13:00 na sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy.

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017r.

- Rejon I

- Rejon II

- Harmonogram odbioru odpadów od przedsiębiorców

 

XIX sesja Rady Gminy Wąsewo

Zawiadamiam, że w dniu 29 grudnia 2016 r. (czwartek) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wąsewo przy ul. Zastawskiej 13 odbędzie się XIX sesja Rady Gminy Wąsewo z następującym porządkiem obrad:

Więcej…

 

Dyżur konsultanta PK w Wąsewie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Wąsewo do odwiedzenia Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Urzędzie Gminy w Wąsewie, ul. Zastawska 13 w godzinach 09.00 – 14.00 (sala konferencyjna) w dniu: 21.12.2016r. (środa). Podczas dyżuru konsultanta wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać nieodpłatnie z usługi informacyjnej dotyczącej funduszy europejskich.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY