Get Adobe Flash player

Aktualności

X edycja kampanii społecznej - Niebieski tydzień

Informacja do pobrania

 

Nowa inwestycja drogowa w naszej gminie

20 lutego 2013r. w Urzędzie Gminy Wąsewo podpisano umowę na dofinansowanie inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brudki Stare na odcinku w km 0+000,00 do 1+818,50”.

Więcej…

 

Wyślij PIT przez internet

 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej wspólnie z Wójtem Gminy Wąsewo serdecznie zaprasza mieszkańców do Urzędu Gminy Wąsewo w dniu 5 marca 2013r. (wtorek) w godz. 10:00-15:00 do skorzystania z możliwości wysłania zeznania podatkowego - PIT przez Internet. Pomocy udzielać będą pracownicy Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Informacja do pobrania

 

Debata społeczna - Bezpieczeństwo na terenie gminy Wąsewo - relacja

Dnia 11 lutego 2013r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wąsewie odbyła się debata społeczna na temat bezpieczeństwa na terenie Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

Informacja Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka - zmienione zasady nadzoru

Informacja Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka dla właścicieli lasów o zmienionych zasadach nadzoru nad lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa.

 

Faza pucharowa rozgrywek w ramach Mistrzostw Gminy Wąsewo w Halowej Piłce nożnej

W dniu 10 lutego 2013r na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbyła się faza pucharowa rozgrywek w ramach Mistrzostw Gminy Wąsewo w Halowej Piłce nożnej.

Więcej…

 

Konkursy strażackie

Wójt Gminy Wąsewo oraz ZOG ZOSP RP w Wąsewie zaprasza młodzież szkół podstawowych i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursach o tematyce pożarniczej.

Więcej…

 

Ogłoszenie GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wąsewie zaprasza wszystkie osoby z Gminy Wąsewo, które są bezrobotne bądź niepełnosprawne nie mające co ze sobą zrobić, długotrwale odczuwające skutki kryzysu, mające wrażenie, że życie biegnie obok, chcące się ustabilizować życiowo, ale mające z tym trudności, mające pomysł na własne przedsiębiorstwo do współtworzenia spółdzielni socjalnej.

Więcej…

 

II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im Ryszarda Łoniewskiego - relacja

W dniu 2 lutego w hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego.

Więcej…

 

1% podatku na Ochotnicze Straże Pożarne

1. Wypełnij „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” w rocznym zeznaniu podatkowym – PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39. Wpisz w odpowiednie pole nr KRS: 0000116212.
2. Upewnij się, że w części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE", wpisałeś „Cel szczegółowy 1%" tj.skróconą nazwę swojej jednostki, np."OSP Wąsewo, ul. Lipowa 1A 07-311 Wąsewo". Więcej informacji na stronie: www.wasewo.osp.org.pl, www.zosprp.pl

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY