Get Adobe Flash player

Aktualności

Komunikat dla płatników

Przypominamy, że do końca lutego płatnicy są zobowiązani przekazać podatnikom oraz urzędom skarbowym dokumenty informacyjne stanowiące podstawę sporządzenia przez podatników rozliczenia rocznego w podatku dochodowym od osób fizycznych, tj. m.in.: PIT-11, PIT-11A, PIT-R, PIT-8C, PIT-8S oraz roczne rozliczenia podatkowe sporządzane przez płatników PIT-40.

Więcej…

 

Eliminacje Strefowe X Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym

W dniu 3 lutego 2014 roku na hali Gminnego Centrum sportu i Rekreacji w Wąsewie odbyły się Eliminacje Strefowe X Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym.

Więcej…

 

Informacja ARiMR

Szanowni państwo.

Uprzejmie informuję, ze od dnia 24.02.2014r. siedziba Biura Powiatowego ARiMR będzie mieściła się w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Różańskiej 9. W związku z przeprowadzką w dniu 21.02.2014r. Biuro Powiatowe będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Debata społeczna - Bezpieczeństwo na terenie Gminy Wąsewo

Wójt Gminy Wąsewo, Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej zapraszają do wzięcia udziału w II debacie społecznej nt. bezpieczeństwa na terenie Gminy Wąsewo, która odbędzie się w dniu 11 lutego 2014r. o godz. 13:00 w Urzędzie Gminy Wąsewo (sala konferencyjna).

 

Krytyczna sytuacja na drogach w Gminie Wąsewo

Służby drogowe walczą z niespotykanym od lat żywiołem. Zaangażowano ciężki sprzęt. Do kilkunastu miejscowości jest utrudniony dojazd samochodem osobowym. Całkowite odblokowanie dróg lokalnych może potrwać do poniedziałku pod warunkiem ustania silnego wiatru powodującego zawieje i zamiecie śnieżne. W razie konieczności udzielenia pomocy proszę dzwonić pod nr tel. 664-481-776

Więcej…

 

Odwołane zajęcia w szkołach

W związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków meteorologicznych, które stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa uczniów w dotarciu do i ze szkoły Wójt Gminy Wąsewo na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Edukacji i Sportu z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. Nr 6 z 2003r. poz. 69 ze zmianami) zawiesza zajęcia dydaktyczne w dniach 30 i 31 stycznia 2014 roku w szkołach dla których organem prowadzącym jest Gmina Wąsewo.

 

Spotkanie z posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Henrykiem Kowalczykiem

Poseł Henryk Kowalczyk zaprasza mieszkańców Gminy Wąsewo na spotkanie, które odbędzie się dnia 29 stycznia 2014r. (środa) o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wąsewie.

Więcej…

 

III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego

Po raz trzeci Klub Sportowy Wąsewo oraz Urząd Gminy Wąsewo organizują Otwarty Turniej w Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego.

Więcej…

 

Akcja poboru krwi w systemie mobilnym w powiecie ostrowskim

Szanowni Krwiodawcy

Harmonogram cyklicznego poboru krwi w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej w roku 2014.

 

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej - harmonogram gier

Rozpoczynamy I rundę Mistrzostw Gminy w Halowej Piłce Nożnej Wąsewo 2014. Pierwsze mecze rozegramy w najbliższą niedzielę 26 stycznia 2014r o godzinie 10:00. Zbiórka zawodników 20 min przed swoim meczem.

Więcej…

 

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków KS Wąsewo

W dniu 18 stycznia w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Klubu Sportowego Wąsewo.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY