Get Adobe Flash player

Aktualności

Tradycyjny Sad - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych przystąpiła do udziału w ogólnopolskim konkursie "Tradycyjny Sad". Utworzyliśmy zespół o nazwie BruSadki. Naszym głównym celem jest odnalezienie starych odmian jabłoni i grusz, założenie mini sadu przy boisku szkolnym oraz promocja zdrowego żywienia. Zachęcamy wszystkich do pomocy przy realizacji działań BruSadkowych. Więcej informacji na temat projektu znajdziecie na stronie: www.tradycyjnysad.pl

 

I Spotkanie ze Św. Mikołajem w Wąsewie - relacja

10 grudnia br. 225 dzieci zebrało się w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie,  aby spotkać się z Mikołajem.

Więcej…

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018r.

- Rejon I

- Rejon II

 

Szkolenie z zakresu upowszechniania edukacji ekologicznej i ochrony gleby wśród mazowieckich rolników

Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego, Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny zapraszają na szkolenie z zakresu upowszechniania edukacji ekologicznej i ochrony gleby wśród mazowieckich rolników.

Więcej…

 

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików

Urząd Gminy Wąsewo oraz KS Wąsewo zapraszają na Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójt Gminy Wąsewo, który odbędzie się 9 grudnia 2017r. na hali GCSiR w Wąsewie.

 

Szkolenia - 12 i 15 grudnia 2017r.

Zapraszam wszystkich  mieszkańców  Gminy Wąsewo na szkolenia o następującej tematyce:

„Zakładanie działalności na obszarach wiejskich” które odbędzie się  12 grudnia 2017r (wtorek)  o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy (sala konferencyjna I piętro) – omówione będą również możliwości uzyskania wsparcia na zakładanie działalności gospodarczej.

Więcej…

 

I Spotkanie ze Św. Mikołajem w Wąsewie

Gmina Wąsewo oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zapraszają dzieci z terenu gminy Wąsewo na I Spotkanie ze Św. Mikołajem w Wąsewie 10 grudnia 2017 r. o godz. 13.30 w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Spis zwierząt gospodarskich

Mazowiecki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina wszystkim posiadaczom zwierząt gospodarskich, takich jak: bydło, owce, kozy czy świnie, o konieczności dokonania - najpóźniej do 31 grudnia - spisu posiadanych zwierząt w gospodarstwie.
Spis zwierząt należy dostarczyć do kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa osobiście, za pośrednictwem poczty lub z wykorzystaniem platformy cyfrowej e-PUAP najpóźniej 7 dni od dnia jego przeprowadzenia. Nie warto tego zostawiać na ostatnią chwilę.
 

Bezpłatne badanie wzroku - 24 listopada 2017r.

Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku - Dzienny Dom Pobytu "Senior-Wigor" ul. Goworowska 39. 24 listopada 2017r. godz.: 13-16. Zapisy pod nr tel. 733-250-033. Oferujemy: badanie ostrości widzenia, możliwość zakupu okularów do czytania, pracy przy komputerze, dla kierowców w najniższych cenach rynku optycznego, doświadczoną i profesjonalną obsługę, fachowy dobór szkieł i oprawek, szeroki wybór opraw okularowych.

 

Dzien Pracownika Socjalnego 2017

Wójt Gminy Wąsewo w imieniu własnym oraz mieszkańców Gminy a w szczególności podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wąsewie składa serdeczne podziękowanie wszystkim pracownikom GOPS a osobliwie pracownikom socjalnym za rzetelną pracę wykonywaną na rzecz mieszkańców Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

XXVII sesja Rady Gminy Wąsewo

Zawiadamiam, że w dniu 22 listopada 2017 r. (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wąsewo przy ul. Zastawskiej 13 odbędzie się XXVII sesja Rady Gminy Wąsewo z następującym porządkiem obrad:

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY