Get Adobe Flash player

Podpisanie umowy o wsparcie realizacji zadania publicznego z KS Wąsewo

12 lutego 2014r. w Urzędzie Gminy Wąsewo podpisano umowę o wsparcie realizacji zadania publicznego pn.: „Klub Sportowy Wąsewo promujący sport w środowisku lokalnym reprezentując Gminę Wąsewo w powiecie oraz w województwie”.

Więcej…

 

Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wąsewie

11 lutego 2014r. odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wąsewie oraz Prezesów OSP z terenu naszej gminy.

Więcej…

 

II Debata społeczna - Bezpieczeństwo na terenie Gminy Wąsewo

Dnia 11 lutego 2014r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wąsewie odbyła się II debata społeczna na temat bezpieczeństwa na terenie Gminy Wąsewo.

Więcej…

 

Ferie zimowe 2014

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie zaprasza na zajęcia rekreacyjno-sportowe w okresie Ferii Zimowych 2014 (15 lutego – 28 lutego), które odbywać się będą w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Armii Krajowej 6

Więcej…

 

Konkursy KRUS - edycja 2014

XII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne i IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom!

Więcej…

 

Zaszczep w sobie chęć szczepienia

Na prośbę Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie informujemy, iż w styczniu br. rozpoczęła się zainicjowana przez Główny Inspektorat Sanitarny kampania medialna pod hasłem „Zaszczep w sobie chęć szczepienia!”,. Jej celem jest promocja szczepień ochronnych oraz podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania chorobom zakaźnym.

Więcej…

 

II Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej - relacja

W niedzielę 9 lutego 2014r. zakończyły się II Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej, który odbywały się przez trzy kolejne niedziele w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

Więcej…

 

Komunikat dla płatników

Przypominamy, że do końca lutego płatnicy są zobowiązani przekazać podatnikom oraz urzędom skarbowym dokumenty informacyjne stanowiące podstawę sporządzenia przez podatników rozliczenia rocznego w podatku dochodowym od osób fizycznych, tj. m.in.: PIT-11, PIT-11A, PIT-R, PIT-8C, PIT-8S oraz roczne rozliczenia podatkowe sporządzane przez płatników PIT-40.

Więcej…

 

Eliminacje Strefowe X Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym

W dniu 3 lutego 2014 roku na hali Gminnego Centrum sportu i Rekreacji w Wąsewie odbyły się Eliminacje Strefowe X Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym.

Więcej…

 

Informacja ARiMR

Szanowni państwo.

Uprzejmie informuję, ze od dnia 24.02.2014r. siedziba Biura Powiatowego ARiMR będzie mieściła się w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Różańskiej 9. W związku z przeprowadzką w dniu 21.02.2014r. Biuro Powiatowe będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Debata społeczna - Bezpieczeństwo na terenie Gminy Wąsewo

Wójt Gminy Wąsewo, Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej zapraszają do wzięcia udziału w II debacie społecznej nt. bezpieczeństwa na terenie Gminy Wąsewo, która odbędzie się w dniu 11 lutego 2014r. o godz. 13:00 w Urzędzie Gminy Wąsewo (sala konferencyjna).

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

PROJEKTY

BW i EA

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY