Get Adobe Flash player

Faza pucharowa rozgrywek w ramach Mistrzostw Gminy Wąsewo w Halowej Piłce nożnej

W dniu 10 lutego 2013r na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbyła się faza pucharowa rozgrywek w ramach Mistrzostw Gminy Wąsewo w Halowej Piłce nożnej.

Więcej…

 

Konkursy strażackie

Wójt Gminy Wąsewo oraz ZOG ZOSP RP w Wąsewie zaprasza młodzież szkół podstawowych i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursach o tematyce pożarniczej.

Więcej…

 

Ogłoszenie GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wąsewie zaprasza wszystkie osoby z Gminy Wąsewo, które są bezrobotne bądź niepełnosprawne nie mające co ze sobą zrobić, długotrwale odczuwające skutki kryzysu, mające wrażenie, że życie biegnie obok, chcące się ustabilizować życiowo, ale mające z tym trudności, mające pomysł na własne przedsiębiorstwo do współtworzenia spółdzielni socjalnej.

Więcej…

 

II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im Ryszarda Łoniewskiego - relacja

W dniu 2 lutego w hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego.

Więcej…

 

1% podatku na Ochotnicze Straże Pożarne

1. Wypełnij „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” w rocznym zeznaniu podatkowym – PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39. Wpisz w odpowiednie pole nr KRS: 0000116212.
2. Upewnij się, że w części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE", wpisałeś „Cel szczegółowy 1%" tj.skróconą nazwę swojej jednostki, np."OSP Wąsewo, ul. Lipowa 1A 07-311 Wąsewo". Więcej informacji na stronie: www.wasewo.osp.org.pl, www.zosprp.pl

 

Załóż firmę z WUP III

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce rozpocznie przyjmowanie dokumentów aplikacyjnych do II naboru projektu systemowego „Załóż firmę z WUP III” w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samo zatrudnienia POKL, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…

 

Otwarcie drogi w Jarząbce gm. Wąsewo

18 stycznia br. w mroźne popołudnie w miejscowości Jarząbka (gm. Wąsewo) odbyła się uroczystość oddania do użytku nowoprzebudowanego odcinka drogi o nawierzchni asfaltowej o długości 1.7km.

Więcej…

 

150 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

W dniu dzisiejszym przeżywamy 150 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego, które było wyrazem sprzeciwu wobec zaborcy rosyjskiego. Apel o godne uczczenie tej doniosłej rocznicy wyrażony został uchwałą Senatu Rzeczypospolitej Polskiej podjętą w dniu 3 sierpnia 2012r. ustanawiająca rok 2013 rokiem Powstania Styczniowego.

Gminne obchody tej bohaterskiej postawy rodaków odbędą się podczas uroczystej akademii szkolnej przygotowanej przez młodzież Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie pod dyrekcja Pana dyrektora Romana Malickiego. Rozpoczęcie akademii o godz. 1300 w małej sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy.

 

Informacja w sprawie zwrotu podatku akcyzowego

Uprzejmie informuję, że w dniach 1- 28 lutego 2013r. oraz 1 - 31 sierpnia 2013r. przyjmowane będą wnioski na wypłatę zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Więcej…

 

Konkursy KRUS

XI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne i III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom!

Więcej…

 

Posiedzenie ZOG ZOSP RP połączone z konferencja zamykającą projekt "Zwiększ motywację - inwestuj w edukację"

W dniu 29 grudnia 2012r. odbyło się ostatnie zaplanowane na 2012 rok posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wąsewie i Prezesów OSP z terenu naszej gminy połączone z konferencją zamykającą projekt „ZWIĘKSZ MOTYWACJE - INWESTUJ W EDUKACJĘ”.

Więcej…

 
Polish Czech English German Russian Spanish
 Biuletyn Informacji Publicznej
Zamówienia Publiczne
Przetargi ustne
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Fundusz Sołecki
 Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich
 Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wąsewo

Poczta

 Poczta

System Informacji Przestrzennej

Statystyczne Vademecum Samorządowca

PROJEKTY

BW i EA

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Mazowiecka Izba Rolnicza

www.mir.pl

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

www.krus.gov.pl

Główny Urząd Statystyczny

www.stat.gov.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

www.wfosigw.pl

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

PROW 2014-2020

www.ksow.pl

KĄCIK PRZEDSIĘBIORCY